Projekty - Druk 3D - Biuro KAPITAŁ Tomasz Pajor
Księgowosć
782 99 22 86
pajor@kapital.koszalin.pl

Witamy

 

                Biuro KAPITAŁ jest firmą rozwojową, nastawioną w głównej mierze na oferowanie usług rachunkowych takich jak: prowadzenie pełnej księgowości firm, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów podmiotów gospodarczych, ewidencja księgowa, rozliczenia finansowe, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, deklaracje ZUS, składanie pism do urzędów.

                 Biuro, kompleksowo obsługuje podmioty gospodarcze w zakresie pełnej obsługi finansowo-księgowo-kadrowej. Biuro przejmuje na siebie obowiązek prowadzenia rachunkowości, kontaktów z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Krajowym Rejestrem Sądowym i innymi, by przedsiębiorcy mogli się całkowicie skoncentrować na prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Usługa jest dostępna dla małych i średnich przedsiębiorstw z Koszalina, i okolicznych miejscowości.

                  Biuro KAPITAŁ oferuje prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji w formie ryczałtu, prowadzenie ewidencji pracowników, sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, deklaracji do Urzędów Skarbowych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i przekazywanie ich do KRS przy Sądzie Rejonowym

                   Drugim kierunkiem działalności jest świadczenie usług kserograficznych czarno-białych, kolorowych do formatu A3, skanowanie, drukowanie, laminowanie, bindowanie.

       Nowością jest usługa drukowania 3D na trzech drukarkach 3D dowolnych trójwymiarowych obiektów
z dostępnych tworzyw sztucznych o wymiarach do 29/28/27 cm3.

                  Oferujemy drukowanie 3D różnych przedmiotów – drobne części AGD, które można naprawić (np. zniszczone kola zębate), możliwy jest wydruk dowolnych elementów z tworzyw sztucznych, między innymi plastykowych (tworzywo ABS) elementów wyposażenia samochodowego, które zostały uszkodzone. Druk przestrzenny umożliwia drukowanie przedmiotów o oryginalnych, różnorodnych kształtach, na przykład: gadżety, podstawki, pojemniczki, dzbanki, zwierzęta. Jak również wiele innych rzeczy codziennego użytku.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress